Světový pohár v parkurovém skákání CSI2*W Olomouc 2020

Světový pohár patří mezi nejprestižnější eventy pořádané Mezinárodní jezdeckou federací (FEI). Světové finále je každoroční událostí srovnatelnou jen se světovým či kontinentálním mistrovstvím. Tato individuální soutěž probíhá celoročně po celém světě, který je rozdělený do celkem 16 lig, a v němž se jezdci kvalifikují do celosvětového finále. V pořadatelství velkého finále se střídá evropský a americký kontinent.


Olomoucké kvalifikační kolo spadá do Centrální evropské ligy, která se dělí na jižní a severní, Česká republika patří do té severní. V sezóně 2019/2020 se koná finále CEL 12. -15. března 2020 v polské Varšavě, kde se utká deset nejlepších jezdců obou lig o tři místa ve světovém finále. To se odehraje 15. - 19. dubna v Las Vegas.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Equine Sport Center Olomouc

LAZECKÁ 576/81, 779 00 OLOMOUC

Dějištěm CSI**W Olomouc je již pošesté jeden z nejmodernějších a nejlépe vybavených jezdeckých areálů ve střední Evropě - Equine Sport Center Olomouc.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Přijeď te se podívat na Světový pohár!

Přijeďte se podívat na parkur světové úrovně a prožijte nezapomenutelný víkend v prostředí historické Olomouce. Nasajte závodní atmosféru jezdeckého setkání světového rozměru! Vstup je již tradičně zdarma.

VÍCE INFORMACÍ