Prodej vstupenek

V roce 2020 se koná již sedmý ročník mezinárodních parkurových závodů v Olomouci. Tradicí bylo vždy vstupné zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě 1000 návštěvníků denně však pořadatelé museli přistoupit k prodeji vstupenek.

Zakoupit vstupenky

„Vládní nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru Covid-19 aktuálně umožňují účast během závodů CSI3*-W Olomouc pouze 1000 osobám každý den. Aby tento počet bylo možné garantovat, museli jsme přistoupit k prodeji vstupenek. Ceny jsme však nastavili tak, aby pouze pokrývaly režii spojenou s prodejem a kontrolou vstupenek,“ říká ředitelka Equine Sport Centra Michaela Smrčková.

Vstupenky bude možné v krajních případech zakoupit i přímo na místě v infostánku, který se nachází u opracoviště. Pořadatelé však doporučují zakoupení předem, jelikož se vyhnou případnému čekání ve frontě a také budou mít jistotu, že se do areálu dostanou.

U vchodu budou návštěvníci označeni páskou na ruku. V areálu budou k dispozici stanoviště s dezinfekcí. Pořadatel je oprávněn změřit u vstupu návštěvníkům tělesnou teplotu.

Vstupné

Středa až pátek:
dospělá osoba 80 Kč
děti 6 – 15 let a senioři 40 Kč
děti do 6 let a držitelé ZTP průkazu 0 Kč
Sobota a neděle
dospělá osoba 100 Kč
děti 6 – 15 let a senioři 50 Kč
děti do 6 let a držitelé ZTP průkazu 0 Kč

PARKOVÁNÍ

V zadní části areálu jsou připravené rozsáhlé parkovací plochy na loukách.
K parkovacím místům bude navádět personál či navigační ukazatele.
Parkování je zpoplatněno částkou 50 Kč za den.

GPS POZICE

49.6079983N, 17.2520047E