Prodej vstupenek

Zakoupit vstupenky

V souvislosti s pandemií koronaviru Covid-19 musí mít pořadatel přehled o počtech osob v areálu. Z tohoto důvodu ESC Olomouc přistoupilo podruhé v historii k prodeji lístků, jejichž cena je však nastavena tak, aby neznamenala bariéru pro vstup diváků.

„Diváci v Olomouci vždy tvoří zcela unikátní kulisu závodů a atmosféra, která se díky nim na místě vytvoří, je opravdu nádherná. Moc se už na všechny těšíme,“ říká ředitelka Equine Sport Centra Michaela Smrčková.

Vstupenky bude možné v krajních případech zakoupit i přímo na místě v infostánku, který se nachází u opracoviště nebo v zadní části areálu u veřejného parkoviště. Pořadatelé však doporučují zakoupení předem, jelikož se vyhnou případnému čekání ve frontě a také budou mít jistotu, že se do areálu dostanou.

U vchodu budou návštěvníci označeni páskou na ruku. V areálu budou k dispozici stanoviště s dezinfekcí. Pořadatel je oprávněn změřit u vstupu návštěvníkům tělesnou teplotu.

Instrukce pro diváky

Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 a splňují podmínky pro vstup. Organizátor akce je povinen při vstupu diváků kontrolovat splnění podmínek a diváci jsou povinni splnění podmínek prokázat. Podmínky vycházejí z aktuálních mimořádných opatření vlády (PCR test, antigenní test, očkování nebo potvrzení o prodělaném onemocnění).

Vstupné

Středa až pátek:
dospělá osoba 80 Kč
děti 6 – 15 let a senioři 40 Kč
děti do 6 let a držitelé ZTP průkazu 0 Kč
Sobota a neděle
dospělá osoba 100 Kč
děti 6 – 15 let a senioři 50 Kč
děti do 6 let a držitelé ZTP průkazu 0 Kč

PARKOVÁNÍ

V zadní části areálu jsou připravené rozsáhlé parkovací plochy na loukách.
K parkovacím místům bude navádět personál či navigační ukazatele.
Parkování je zpoplatněno částkou 50 Kč za den.

GPS POZICE

49.6079983N, 17.2520047E