Búza v Olomouci vyhrál Bronze Tour. Skutecký a Koutná opět v top 3

Publikováno 23.06.2022

Zahajovací soutěží druhého dne J&T BANKA CSI3*-W Olomouc 2022 byla Monet Bronze Tour. Vítězem se stal Maďar Krisztián Búza. Další dvě příčky obsadili čeští reprezentanti Viktor Skutecký a Kristýna Koutná, kteří tak navázali na středeční úspěchy.

Viktor Skutecký ve dvojici s Jolly Jokerem byl jedním ze dvou jezdců, kteří ve středu zajistili na kolbišti olomouckého Equine Sport Centra českou hymnu. Ve čtvrteční Monet Bronze Tour se hodně snažil o druhé vítězství, nakonec z toho bylo druhé místo. Čas druhé fáze měl 24,96.

O 32 setin rychlejší byl maďarský reprezentant Krisztián Búza. Parkur s překážkami vysokými 125 centimetrů překonal s klisnou Erlinou taktéž bezchybně a druhou část kurzu dokončil za 24,64 sekund.

Z třetího místa se radovala stejně jako ve středu Kristýna Koutná. Ta s valachem Secret Sonia projela cílem v čase 25,27 sekundy. Čtvrtá byla Ema Saláková s klisnou Gimmy.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.