Aktuality

CSI v Olomouci uzavřelo finále Elite Tour. Vyhrála ho Marie Hošáková

Definitivní tečku za sportovním programem Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc udělalo finále Elite Tour s výškou překážek 115 centimetrů. Vítězkou poslední soutěže se stala Marie Anastázie Hošáková na valachovi Staksom. Z druhého místa se radovala Ilona Andrysová v sedle valacha Codex a třetí nejlepší výkon předvedla Milena Wójcikiewicz na klisně Dinina.

Publikováno 25. 6. 2023

Rozálie Pichrtová s Queesy PJ vyhrála v Olomouci EY Cup Grand Prix

Nejlepší výkon v EY Cup Grand Prix, která byla předposlední soutěží mítinku Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc 2023, podala Rozálie Pichrtová na desetileté klisně Queesy PJ. Druhá skončila Tina Laryšová na valachovi Ibsen a třetí místo ukořistila Alia Knack z Německa na valachovi Clifton d´Argilla Z.

Olomoucký hattrick Alberta Písaříka: Ovládl sobotní finále Bronze Tour

Již potřetí během Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc zvítězil Albert Písařík. Po dvou výhrách ve čtvrteční a páteční Junior Tou přidal triumf v sobotním finále Bronze Tour s parkurem na výšce 125 centimetrů, a to v sedle dvanáctileté klisny Conady 2. Pomyslné stříbro vybojovala Magdalena Held s klisnou Cilli Lou a třetí příčku obsadila Zsófia Marianna Hermann na hřebci Faust z Maďarska.

Publikováno 24. 6. 2023

Sobotní EY Cup v Olomouci vyhrála Kovářová. Horňáková byla opět druhá

Mezinárodní skokové závody Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc pokračují v sobotu již třetím soutěžním dnem. V ranním EY Cupu s překážkami do 140 centimetrů vyhrála Natálie Kovářová na osmileté klisně Diatina Blue PS. Jen o čtyři setiny za ní skončila Alexandra Linda Horňáková ze Slovenska na patnáctiletém valachovi Casper Speed Jumper. Stejná jezdkyně obsadila i třetí příčku v sedle desetileté klisny Flower Z.

Faber vyhrál v Olomouci páteční Bronze Tour. Koutná byla opět druhá

Poslední páteční soutěží Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc 2023 byla Bronze Tour s překážkami do 125 centimetrů. Jediným, kdo dokončil bez penalizace druhou fázi s časem pod 30 sekund, byl Grzegorz Faber na desetileté klisně Caramella. Již podruhé v této túře skončila druhá Kristýna Koutná na valachovi Secret Sonia. Cena za třetí místo putuje zásluhou Isy Trip na hřebci Hugo Boss do Nizozemska.

Publikováno 23. 6. 2023

Sofie Najmanová uspěla v olomouckém EY Cupu. Horňáková byla rychlejší

Vítězkou pátečního EY Cupu při Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc se stala Sofie Najmanová na valachovi Jayden. Nechybělo však mnoho, aby arénou Equine Sport Centra zazněla slovenská hymna. Alexandra Linda Horňáková totiž skončila druhá na klisně Flower Z a skvělý výkon předvedla i s valachem Casper Speed Jumper.

Albert Písařík v Olomouci podruhé zvítězil, tentokrát v sedle Glierite

Další vítězství v juniorské túře při Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc vybojoval Albert Písařík. Zatímco ve čtvrtek triumfoval na valachovi Concerto Mio, v pátek byl nejlepší s klisnou Glierite. Druhá skončila Laura Najmanová na valachovi La Frei a z třetího místa se radoval Viktor Skutecký ve dvojici s valachem G-Star SL.

Páteční Elite Tour při CSI v Olomouci vyhrála Hájková. Klár byl druhý

Druhou část Elite Tour v rámci závodů Banka CREDITAS CSI2*-W Olomouc vyhrála česká jezdkyně Vanessa Hájková s valachem Zacate Cas. Čtvrteční vítěz této túry Sebastian Klár byl tentokrát v sedle klisny Rapsodie 1 druhý. Třetí příčka patřila Mileně Wójcikiewicz na klisně Santorini L z Polska.