J&T BANKA CSI3*-W Olomouc zahájeno. Pro Moškovou zněla slovenská hymna

Publikováno 22.06.2022

Pětidenní parkurový mítink J&T BANKA CSI3*-W Olomouc odstartoval ve středu dopoledne soutěží Elite Tour. Z vítězství se radovala slovenská reprezentantka Paula Mošková s valachem B Like Baloubet. Následovali ji čeští reprezentanti.

Středeční zahajovací soutěž v rámci Elite Tour s výškou překážek 110 centimetrů měla na startovní listině převahu českých dvojic. Z vítězství se však nakonec radovala dvojice ze Slovenska.

Paula Mošková dokončila v sedle svého valacha B Like Baloubet v čase 57,34 vteřiny a zaslouženě obsadila příčku nejvyšší.

S časem 58,20 sekund si pro druhé místo dojela Petra Soukupová s klisnou Rea a elitní trio uzavřel Sebastián Klár, který sedlal klisnu Rapsodie 1. Cílem projel v čase 58,81. Čtvrté místo vybojovala Tereza Vozarová na koni Baligari ze Slovenska.

Na dekorování elitní šestice se z České republiky dostala ještě pátá Tereza Binarová s klisnou Pattaya Vd Bisschop a šestá Viola Ratajová s valachem Emilem.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.