Michlíčková druhá v olomoucké GP juniorů. Nestačila na Maďarku Ferencz

Publikováno 25.06.2022

Poslední sobotní soutěží J&T BANKA CSI3*-W Olomouc byla Grand Prix juniorů. Na parkuru s výškou překážek do 140 centimetrů se podařilo probojovat do rozeskakování pouze dvěma dvojicím – Marianě Michlíčkové a Mercédesz Dalmě Ferencz z Maďarska.

Maďarská jezdkyně Mercédesz Dalma Ferencz v sedle klisny Corrady dokončila rozeskakování juniorské Grand Prix bez penalizace v čase 36,36 sekundy. Její jediná soupeřka taktéž na zkráceném parkuru nechybovala, ale čas 41,75 znamenal druhé místo.

Třetí a čtvrté místo obsadily reprezentantky Polska – Daria Pietrzak s valachem Monsunem a Kornelia Kurleto na klisně Lausanne 65. Pátá pak byla Lea Djelmic na Dukatovi z Chorvatska a poslední dekorovanou účastnicí v této soutěži je Natálie Kovářová na Oliverovi Odeveld.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.