Radost Anny Humplíkové. Při CSI v Olomouci vyhrála páteční Elite Tour

Publikováno 24.06.2022

Parkur páteční Elite Tour v Olomouci s výškou překážek 110 centimetrů byl hodnocen na čas a nejrychlejší byla česká jezdkyně Anna Humplíková. Se Zkušenou klisnou Buena Utopia dokončila v čase 47,21 sekundy a zaslouženě slavila vítězství. Druhé místo obsadila slovenská reprezentantka Tereza Vozárová s klisnou Baligari. Ta byla o více jak vteřinu pomalejší. Časomíra jí ukázala hodnotu 48,76.

Další česká dvojice Viola Ratajová a Ilconter skončila třetí, když se její čas se zastavil na číslovce 50,82. Na dekorování elitní šestice se dostaly ještě další dva Češi. Ze čtvrté příčky se radovala Tereza Binarová s klisnou Pattaya Vd Bisschop a pěkné šesté místo si zajistil Sebastian Klár s klisnou Rapsodie 1. Pátá byla Polka Aleksandra matula na klisně Chamanii.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.