Skutecký zajistil první české vítězství při J&T BANKA CSI3*-W Olomouc

Publikováno 22.06.2022

Ve středeční soutěži Monet Bronze Tour během závodů J&T BANKA CSI3*-W Olomouc vyhrál Viktor Skutecký s valachem Jolly Joker. Parkur vysoký 120 centimetrů dokončil bez penalizace a v suverénně nejlepším čase. Do elitní trojice se dostala i Kristýna Koutná.

Viktor Skutecký v sedle valacha Jollyho Jokera překonal celý kurz Monet Bronze Tour s překážkami do 120 centimetrů bez jediného trestného bodu v čase 52,02, což znamenalo náskok více jak tři sekundy na další umístěné.

Druhé místo získala maďarská dvojice Eszter Gorzó a Arwen. Její čas se zastavil na hodnotě 55,34 vteřiny. Zároveň se jednalo o jedinou zahraničí dvojici, která se dostala na dekorování elitní šestice. Zbylé příčky patřily reprezentantům České republiky.

Kristýna Koutná na koni Secret Sonia skončila třetí před Rozálií Pichrtovou s valachem C Pallini Z a Petrou Soukupovou na valachovi Falou. Na slavnostním vyhlášení výsledků nechyběla ještě Viola Ratajová startující s Ilconterem.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.