Vítězství k narozeninám. Očenášková zářila v olomoucké Silver Tour

Publikováno 24.06.2022

Česká jezdkyně Natálie Otčenášková má za sebou druhý úspěšný start v Redstone Silver Tour při závodech J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Po středečním druhém místě si v pátek dojela v této túře pro příčku nejvyšší. Středeční vítěz Marek Klus skončil pátý.

Páteční parkur s výškou překážek do 135 centimetrů byl hodnocen na čas. Natálie Otčenášková celý kurz absolvovala s klisnou Salou Z velmi svižně a v cíli měla na soupeře více jak vteřinový náskok. Její čas měl hodnotu 55,73 vteřiny. Vítězstvím si tak nadělila pěkný dárek k narozeninám, které v tento den slaví.

I druhou příčku obsadila česká jezdkyně, a to Kateřina Matušková. Ta s valachem Forest dokončila v čase 57,06 sekundy. Jen o čtyři setiny sekundy pomalejší byl nakonec třetí Tomáš Kuchár s valachem Liepzig Vd Hooghoeve.

Na dekorování byli také čtvrtý Jiří Tměj s valachem Atila a pátý Marek Klus s Liverpoolem, jenž vyhrál ve středeční zahajovací soutěži Redstone Silver Tour.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.